• SEBA GELİNLİK • 2020 GELİNLİK MODELLERİ FİYATLARI • BAKIRKÖY İSTANBUL •
Ana Sayfa
Hakkımızda
Adres ve Telefon

Gelinlik Modelleri 2020
Nişanlık Abiye Modeli
Çocuk Gelinlik Modeli
Gelinlik Fiyatlarımız

Gelinlik Aksesuarları

Gelinlik Kampanyası
Nişanlık Abiye İndirim

Kiralık Gelinlikler
Kiralık Nişanlıklar

Sıkça Sorulan Sorular
İnsan Kaynakları

Gelinlik Bilgileri
Gelin Adaylarına
Nikâh Düğün Evlilik

 
|| SEBA GELİNLİK || GELİNLİK NİŞANLIK ABİYE MODELLERİ || İSTANBUL ||


~ Sıkça Sorulan Sorular (SSS) ~

1. Gelinlik, nişanlık ve abiye fiyatlarınız hakkında bilgi alabilir miyim?
Gelinlik, nişanlık ve abiye fiyatlarımız seçilen ürünün çeşidine, modeline, kumaşına, malzemesine ve işçiliğine göre değişmektedir. Kataloglarımızdan veya herhangi bir yerden beğenmiş olduğunuz modeliniz ile modaevimize uğrayabilirseniz size rehberlik ederek modelinizin kumaşı, dikimi, işçiliği, işlemesi ve malzeme maliyeti gibi tüm konularda sizi bilgilendirebiliriz. Yüz yüze yapacağımız görüşme boyunca tüm detayları konuşabilir, sizin için en ideal olanı, size en yakışanı belirleyebilir ve ancak bu şekilde size en uygun fiyatı verebiliriz. Kendi üretimimiz olan hazır gelinliklerimizin satılık ve kiralık fiyatı sabittir.

2. Ödeme koşullarınız hakkında bilgi alabilir miyim?
Seba Gelinlik; kumaş, malzeme ve dikim kalitesinin yanısıra uygun fiyatları ve uygun ödeme koşullarıyla da bayan müşterilerine kolaylık sağlamayı ilke edinmiştir. Modaevimizde, dönem dönem oldukça cazip gelinlik, nişanlık ve abiye kampanyalarını ve satılık kiralık fırsat ürünlerini bulabilirsiniz. Yapacağınız ödemelerde, bütçenize uygun taksitlendirme seçeneklerimiz de mevcuttur.

3. Gelinlik satın almak yerine gelinlik kiralayabiliyor muyum? Kiralayacağım gelinliği diktirebilir miyim?
Evet, gelinliğinizi tamamıyla kendi üretimimiz olan hazır koleksiyonlarımızdan beğenip kiralayabilirsiniz. Seba Gelinlik, kiralayacağınız gelinliği de birlikte tasarlayıp diktirebilme imkanı sağlıyor sizlere. Kataloglarımızdan veya herhangi bir yerden beğendiğiniz gelinlik modelini, kiralama amaçlı diktirebilirsiniz. Modaevimizde, hazır veya dikilecek olan gelinliklerin kiralık fiyatı, satılık fiyatından daha düşüktür. Kiralık nişanlık prosedürümüz de, gelinlik kiralama ile aynıdır. Kiralayacağınız nişanlık elbiseyi de diktirebilmeniz mümkündür.

4. Sadece kataloglarınızda yer alan modellerimi dikiyorsunuz?
Kataloglarımızdan veya herhangi bir yerden beğendiğiniz gelinlik, nişanlık ve abiye modelini size özel tasarlayıp dikebiliriz. Ayrıca, herhangi bir yerden beğenmiş olduğunuz bir modelin herhangi bir bölümünü arzu ettiginiz gibi değiştirebilir veya beğendiğiniz birkaç modeli isteğinize göre tek bir modelde birleştirebiliriz. Beğendiginiz gelinlik, nişanlık ve abiye elbise modellerini mail yoluyla bize ulaştırabilirsiniz.

5. Satın aldığım veya kiraladığım hazır gelinlikte gerekli beden ölçüsü değişikliklerini yaptırabilir miyim?
Seba Gelinlikten satın aldığınız veya kiraladığınız hazır gelinlikler ile ilgili gereken tüm beden ölçüsü değişikliklerini sizlerle yapacağımız rötuş gelinlik provalarıyla tamamlarız. Hazır gelinliklerimiz bile ancak gelinlik provaları sonrasında teslim edilir. Satılık veya kiralık hazır gelinliklerimiz için provalara hemen başlanarak, gelinliğiniz hemen teslim edilebilmektedir.

6. Satın aldığım veya kiraladığım gelinlik, nişanlık ve abiye kıyafete ait parça ve aksesuarlara da ücret ödeyecek miyim?
Seba Gelinlikten satın aldığınız veya kiraladığınız gelinliğe ait duvak, taç, baş çiçeği, kese, eldiven ve saklama kılıfı ücretsiz olarak sizlere hediye edilir. Satın aldığınız veya kiraladığınız nişanlık ve abiye elbiseye ait baş çiçeği, kese ve saklama kılıfı da ücretsiz olarak sizlere hediye edilmektedir.

7. Gelinlik, nişanlık ve abiye modelime ait aksesuarları beğenime göre başka aksesuarlarla değiştirmem mümkün müdür?
Gelinlik, nişanlık ve abiye modelinize ait duvak, taç, baş çiçeği, kese ve eldiven gibi tüm aksesuarları, kataloglarımızdan veya herhangi bir yerden beğenmiş olduğunuz başka aksesuarlarla değiştirmeniz mümkündür.

8. Gelinlik, nişanlık ve abiye kıyafet dikiminde kullanılacak olan malzemenin kalitesi neden önemlidir?
Gelinlik, nişanlık ve abiye elbise dikiminde kaliteli olmayan malzeme (saten, tafta, dupion, ham ipek, fransız danteli, brokar, şifon gibi...) kullanımı hem görünüş hem de dikim kalitesinde istenilen sonucun alınmasını engeller. Dikim sonrası, ürüne dışardan bakan herhangi bir göz bile malzeme ve dikim kalite farkını rahatlıkla anlayabilir. Bu nedenledir ki; gelinlik, nişanlık ve abiye dikiminde kullanılacak olan malzemede kalite standartlarının altına inilmemelidir.

9. Sipariş verdiğim gelinlik, nişanlık ve abiye kıyafeti ne kadar sürede dikebilirsiniz?
Gelinlik ve nişanlık kıyafeti siparişleriniz modelinizin detayına göre 7 ile 14 gün arası bir sürede dikilir. Abiye elbise siparişleriniz ise modelinizin detayına göre ortalama 4 ile 7 gün içerisinde teslim edilir. Bu kadar zamanı olmayan bayan müşterilerimiz için, çalışma yoğunluğu arttırılarak, bu süreler daha kısa tutulur ve gelinlik, nişanlık ve abiye siparişleri istenilen zamana yetiştirilir. Evlilik tarihi çok yakın olan bayan müşterilerimiz, büyük bir özenle hazırlamış olduğumuz hazır gelinlik modellerimizden de beğendiklerini satın alabilir veya kiralayabilirler. Hazır gelinliklerimiz, rötuş gelinlik provası ile beden ölçülerinize uygun hale getirilip hemen teslim edilebilmektedir.

10. Randevu almam şart mı? Görüşme sırasında nasıl bir hizmet alıyorum?
Modaevimize dilediğiniz zaman uğrayabilir veya gelmeden önce randevunuzu da alabilirsiniz. Modaevimizin mesai saatleri, tüm günler 09:00 - 21:00 saatleri arasıdır. Görüşmelerimiz sırasında; modelinizle ilgili tüm istekleriniz, vücut tarzınız, kullanacağınız diğer aksesuarlar gibi etkenler de göz önünde bulundurularak sizlere uygun alternatifler sunulur. Ayrıca, sizlere çeşitli aksesuar örnekleri de sunuyoruz.

11. Sadece kişiye özel gelinlik, nişanlık ve abiye üretimi mi yapıyorsunuz?
Seba Gelinlikte, bayan müşterilerimiz için kişiye özel üretim (haute couture) yapılmaktadır. Gelinlik, nişanlık ve abiye siparişleriniz malzemesinden dikimine, en ince ayrıntısına kadar büyük bir özenle üretilir. Arzu ederseniz, aynı özenle üretmiş olduğumuz hazır gelinliklerimizden de beğendiğinizi satın alabilir veya kiralayabilirsiniz.

12. Sadece kendinize ait tasarımlarınızı mı dikiyorsunuz?
Modaevimizde, bayan müşterilerimizi hayalleriyle buluşturmak için rehberlik ediyoruz. Fiziğinize ve tarzınıza uygun modelleri öneriyoruz. Kendi tasarımlarımız yanısıra, mevcut kataloglarımızdan da dünyanın önde gelen firmalarının yüzlerce değişik modeli arasından zevkinize uygun olan gelinlik, nişanlık ve abiye kıyafeti seçebilirsiniz. Sizler de, beğendiğiniz bir gelinlik, nişanlık ve abiye tasarımını veya beğendiğiniz bir modeli getirebilirsiniz.

13. Bayan giyim sektöründe neden kişiye özel üretim?
Hazır bayan giyim sektörü standart beden ölçülerine hitap etmektedir. Birçok bayan vücut özelliklerine uygun kıyafet bulmakta güçlük çekmektedir. Ayrıca, bayan müşterilerimiz genellikle istediği modeli bulamamakta veya giyecekleri kıyafetin çok özel olmasını istemektedirler. Modaevimizin temel amacı; gelinlik, nişanlık ve abiye giyiminde, kişiye özel üretimle (haute couture) bayan müşterilerimizi mutlu etmektir.

14. Modaevinizde kumaş, taş ve nakış örnekleri görebilmem mümkün mü?
Gelinlik, nişanlık ve abiye giyimine dair beğendiğiniz modelin kumaş, dantel, taş, boncuk ve nakış alternatiflerini modaevimizde görebilirsiniz.

15. Gelinlik, nişanlık ve abiye modelim konusunda fikrim yok veya kararsızım nasıl yardımcı olabilirsiniz?
Size uygulayacağımız model tespit işlemlerinin yanısıra birçok modeli de deneyerek istediğiniz gelinlik, nişanlık ve abiye kıyafeti konusunda fikir sahibi olmanız sağlanır. Modaevimizde, dünyaca ünlü moda markalarının geçmiş yıllara ve 2008, 2009 ve 2010 yıllarına ait gelinlik modellerini de inceleyebilirsiniz. Yüzlerce gelinlik, nişanlık, abiye resimleri ve fotoğrafları arasından da beğeninize uygun tasarımı veya modeli seçebilmeniz mümkündür.

16. Gelinlik provalarına gelirken yanımda neler getirmem gerekiyor?
Gelinlik provalarına gelirken yanınızda, modelinize uygun olarak sizden istenen gelinlik iç çamaşırı ve gelinlik ayakkabılarınızı getirebilirsiniz.

17. Gelinlik, nişanlık ve abiye elbise için kaç provaya gelmem gerekiyor?
Üretimi yapılan modellerde prova sayıları modelinize göre değişmektedir ancak ortalama iki prova modelinizin tamamlanması için yeterlidir. Beğendiğiniz hazır gelinliklerimiz, tek prova ile beden ölçülerinize uygun hale getirilerek hemen teslim edilebilmektedir.

18. Gelinlik, nişanlık ve abiye kıyafet dikimi için modaevinize ne kadar önce gelmem gerekiyor?
Modaevimizde, gelinlik ve nişanlık elbisesi üretimi için gereken uygun süre ortalama iki haftadır. Abiye elbise üretimi için ise ortalama bir haftalık bir süre uygundur. Bu süreler tasarımın ve dikimin rahat, sakin ve sağlıklı bir süreçte tamamlanmasını sağlar. Bu kadar zamanı olmayan bayan müşterilerimiz için, çalışma yoğunluğu arttırılarak, bu süreler daha kısa tutulur ve gelinlik, nişanlık ve abiye siparişleri istenilen zamana yetiştirilir. Düğün veya nikah tarihi çok yakın olan bayan müşterilerimiz, büyük bir özenle hazırlamış olduğumuz hazır gelinlik modellerimizden de beğendiklerini satın alabilir veya kiralayabilirler.

19. Tesettürlü gelinlik, nişanlık ve abiye dikimi yapıyor musunuz? Hazır türbanlı gelinlik modelleriniz var mıdır?
Herhangi bir yerden beğenmiş olduğunuz tesettürlü gelinlik, nişanlık ve abiye modelini sizler için tasarlayıp üretebiliriz. Koleksiyonlarımızdan veya herhangi bir yerden beğendiğiniz tesettürsüz bir modeli de beğeninize uygun bir tesettür modeli ile tamamlayabiliriz. Hazır türbanlı gelinlik modellerimizden beğendiğinizi seçebileceğiniz gibi, hayalinizdeki kapalı gelinlik modelini de bizlerle birlikte tasarlayıp diktirebilmeniz mümkündür.

20. Büyük beden gelinlik, nişanlık ve abiye dikimi yapıyor musunuz?
Herhangi bir yerden beğenmiş olduğunuz bir büyük beden gelinlik, nişanlık ve abiye modelini sizler için tasarlayıp üretebiliriz. Ayrıca, koleksiyonlarımızdan veya herhangi bir yerden beğendiğiniz bir modelin de büyük beden (XL - XXL beden) dikimini yapabiliriz.

21. Beğendiğim modelin dekoltesinde, dekolteyi açma yada kapama gibi değişiklikler yaptırabilir miyim?
Zaten modaevimizin asıl amacı da, kişiye özel üretim (haute couture) ile bayan müşterilerimize böyle bir imkan sunmaktır. Hazır veya özel dikim hiç farketmez; dilediğiniz gelinlik, nişanlık ve abiye modelinde, dilediğiniz değişikliği yaptırabilmeniz mümkündür.

22. Beğendiğim modelde kullanılacak kumaş, nakış, işleme ve diğer malzeme seçiminden nasıl emin olabilirim?
Modelinizde kullanılacak olan kumaş, nakış, işleme ve diğer malzeme örnekleri hazırlanır ve sizden onay alındıktan sonra modelinizin dikimine başlanır.

23. Dikilecek olan gelinlik, nişanlık ve abiye elbise modelimde kullanılacak olan kumaş, aksesuar ve diğer tüm malzemeleri kendim temin edebilir miyim?
Modaevimizde diktireceğiniz gelinlik, nişanlık ve abiye kıyafet modelinize ait kumaş, aksesuar ve diğer tüm malzemelerin maliyeti hakkında detaylı olarak bilgilendirilirsiniz. Arzu ederseniz, tüm bunları kendiniz de temin edebilirsiniz.

24. Mezuniyet balosu kıyafeti, gece elbisesi ve özel davetlere yönelik tuvalet elbise siparişi alıyor musunuz?
Modaevimizde; mezuniyet balosu elbisesi, gece kıyafeti ve özel davetlere yönelik tuvalet kıyafet üretimi, nişanlık ve abiye giyim üretimi kapsamında yapılır.

25. Başka bir yerde şubeniz var mı? Yurtdışından veya farklı bir şehirden gelinlik, nişanlık ve abiye kıyafet siparişi verebilir miyim?
Başka bir yerde şubemiz yoktur. Beden ölçülerinizi ve modelinizi bize ulaştırdığınız taktirde gelinlik, nişanlık ve abiye elbise siparişlerinizi kargo ile adresinize teslim ediyoruz. Modelinize önceden başlayarak, kısa süreliğine de olsa İstanbul'a gelişinizde detayları ve provaları tamamlayarak gelinlik, nişanlık ve abiye siparişlerinizi elden de teslim edebiliyoruz.

26. Gelinlik, nişanlık veya abiye modelimin tasarımı ve dikimi için gereken beden ölçülerimi kendim nasıl alabilirim?
Bildiğimiz terzi mezurası ile göğüs, bel, kalça ve boy ölçülerinizi santimetre hesabı ile ölçerek, modelinizin tasarımı ve dikimi için gereken beden ölçülerinizi kendiniz de alabilirsiniz. Beden ölçülerinizin hangi kategoriye girdiğini ise sitemizde yer alan "Gelinlik Bilgileri" bölümündeki "Gelinlik Beden Ölçüsü" linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Her türlü sorunuz için bizimle irtibat kurabilirsiniz:
Tel: (0532) 244 92 62 (WhatsApp)

Sayfa Başı

instagram.com/Seba.Gelinlik

  2
47
.